Galeria Twierdza Zamość z tytułem "Miejsce Przyjazne dzieciom 2015"

 

Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że to właśnie nas w tym roku docenili zamojscy rodzice. Cieszymy się, że nasze starania, aby być nie tylko kolejną galerią handlową w mieście, ale miejscem, gdzie można fajnie spędzić czas, zostały dostrzeżone. Nagroda przyznana od rodziców cieszy podwójnie. Staramy się być miejscem przyjaznym dla dzieci, organizujemy wiele ciekawych inicjatyw dla maluchów na terenie naszego centrum, a, co najważniejsze, zawsze pamiętamy o bezpieczeństwie, na terenie całego centrum jak i podczas organizowanych wydarzeń. Dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienie i obiecujemy, iż nadal będziemy robić wszystko, aby być Galerią przyjazną dużym i małym mieszkańcom Zamościa i okolic - mówi Joanna Wyrostek, Dyrektor Galerii Twierdza w Zamościu.

 

Tytuł "Miejsce Przyjazne Dzieciom"  przyznawany jest lokalizacjom, oferujących przyjazną przestrzeń dla małych dzieci oraz ich opiekunów.  Taka baza ułatwi rodzicom zorganizowanie czasu z dziećmi poza domem.

 

Naszym celem jest również aktywizacja rodziców do spędzania czasu z dziećmi w przestrzeni miejskiej, pokazując im, że Zamość oferuje ku temu wiele możliwości. Wyróżniając miejsca przyjazne dzieciom, chcemy dać wyraz naszej wdzięczności za to, że ich pomysłodawcy myślą o nas i o naszych maluchach, zapewniając nam przyjazne zaplecze i możliwość spędzenia czasu w atrakcyjny sposób. - mówi - mówi Aleksandra Kuniszyk z zamojskiego Klubu Rodzica.

 

 

Organizatorem Akcji jest Klub Rodzica w Zamościu. 


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Menu główne

Najnowsze galerie

Facebook

R E K L A M A

Wersja językowa

P O L E C A M Y

Ważne adresy

R E K L A M A

W naszej galerii..

Kamera

Statystyki

05303446
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ubiegły Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
832
2626
20364
2939755
38925
39526
5303446

Twoje IP: 54.167.126.106